BOYS 

Akeem Tate (West Hills College Coalinga)

Armel TeTe (Presbyterian College)

Austin Burnette (Campbell)

Azaro Roker (St. Francis Xavier)

Blake Harris (Missouri)

Charles Minlend (San Francisco)

Cory Gensler (Campbell)

Daquan Lilly (Catawba)

Darion Slade (Campbell football)

David Caraher (Houston Baptist)

David Reynolds (Bowdoin College)

David Strother (UNC Pembroke)

Derrick Farquharson (Winston Salem St)

Deshawn Patterson (Lincoln Memorial)

Devontae Shuler (Ole Miss)

Dondre Griffin (Navarro College)

Grant Williams (Tennessee)

Greyson Kelley (Olney Central College)

Harrison Curry Louisiana Tech

Ian Boyd (George Mason)

Ian Dubose (Houston Baptist)

Iran Bennett (Marshall)

Isaiah Maurice (

Isaiah Whaley (UCONN)

J. P. Moorman (Temple)

Jalen Harris (Arkansas)

Jalen Johnson (Tennessee)

Jalyn McKoy (Winston Salem St)

Jamel McAllister (Winston Salem St)

James Dickey (UNCG)

Jaylen Fornes (UNC Wilmington)

Jordan Perkins (NC Central)

Jordan Ratliffe (VMI)

Jordan Whitfield (Campbell)

Jorden Davis Jr. (Roanoke College)

Juan Munoz (Longwood)

Julius Barnes (Winston Salem State)

Justice Kithcart (Old Dominion-Sit out)

Kaleb Hunter (UNCG)

Kentrell Barkley (East Carolina)

Khalil Chapman (Longwood)

Kwinton Hinson (Washington State)

Kylia Sykes (UNC Greensboro)

Lavar Batts Jr (NC State)

Logan Vosburg (Roanoke College)

Luke Maye (UNC)

Madison Cone (Wisconsin football)

Malik Massey (UNCG)

Mark Gilbert (Duke football)

Michael Pippins (Winston Salem St)

Mike Okauru (Florida)

Quentin Jackson Jr (Tallahassee CC)

Rashawn Neal (SC State)

Rob Brown (College of Davidson & Davies Counties)

Rob Whitfield (Hutchinson CC)

Roger Ray (Livingston College)

Sacha Killeya-Jones (Kentucky)

Simeon Carter (Georgia Southern)

Steven Santa Ana (Elon)

Tavion Atkinson (Kilgore College)

Telligence Johnson (Cape Fear CC)

Thaddeus Middleton (Garden City CC)

Thomas Allen (Nebraska)

TJ Jeffers?? (Catawba)

Ty Gadsden (Vincennes University)

Tyler Creammer (VMI)

Tyrique McClain (Fayetteville St)

Zaqwuan Matthews (Cape Fear CC)

Zo Tyson (Colorado St - Injured)

GIRLS

Alyssa Thompson (NC Central)

Bianca Lockamy (UVA-Wise)

Elisia Grissett (South Carolina)

Jessica Louros (Roanoke College)

Kai Crutchfield (NC State)

Mikayla Boykin (Duke)

Tamia Hicks (East Carolina)

Brittani McDonald (Francis Marion)

Katrice Jackson (Miles College)

Khamele Manning (Francis Marion)

Kasey Medlin (Guilford College)

Kendyl Medlin (Guilford College)

Ariana Nance (Elon)

Treycie Ford (UNC Pembroke)

Caroline Owens (Babson College)